Kingston 32GB DDR4 PC4-2133P ECC Memory HP21D4R5D4MAM-32 752370-091
$300.00
Kingston 32GB DDR4 PC4-2133P ECC Memory HP21D4R5D4MAM-32 752370-091 is in stock and ready to ship today. Contact us now!
Additional information
| Manufacturer | Kingston |
|---|---|
| Part Number | HP21D4R5D4MAM-32 / 752370-091 |
| Product Mode | DDR4 SDRAM |
| Component Density | 32 GB |
| Memory Depth | 4 GB |
| Module Type | 288 pin Load Reduced DIMM |
| Product Bus Type | PC4-17000 |
| Speed | DDR4-2133P |
| ECC | Yes |
| Component Rank | 2Rx4 |
| Cas Latency | CL15 |
| Voltage | 1.2 V |
| Warranty |






Reviews
There are no reviews yet.