HP SK Hynix 32GB DDR4 PC4-2133P Memory HMA84GL7AMR4N-TF SNPMMRR9C/32G
$310.99
HP SK Hynix 32GB DDR4 PC4-2133P Memory HMA84GL7AMR4N-TF SNPMMRR9C/32G is in stock and ready to ship today. Contact us now!
Additional information
| Manufacturer | SK Hynix |
|---|---|
| Part Number | HMA84GL7AMR4N-TF / SNPMMRR9C/32G |
| Product Mode | DDR4 SDRAM |
| Component Density | 32 GB |
| Memory Depth | 4 GB |
| Module Type | 288 pin Load Reduction DIMM |
| Product Bus Type | PC4-17000 |
| Speed | DDR4-2133P |
| ECC | Yes |
| Component Rank | 4DRx4 |
| Cas Latency | CL15 |
| Voltage | 1.2 V |
| Warranty |






Reviews
There are no reviews yet.