Micron 64GB DDR4 PC4-2400T Memory MTA72ASS8G72LZ-2G3A1PI 809085-591
$650.00
Micron 64GB DDR4 PC4-2400T Memory MTA72ASS8G72LZ-2G3A1PI 809085-591 is in stock and ready to ship today. Contact us now!
Additional information
| Manufacturer | Micron |
|---|---|
| Part Number | MTA72ASS8G72LZ-2G3A1PI / 809085-591 |
| Product Mode | DDR4 SDRAM |
| Component Density | 64 GB |
| Memory Depth | 8 GB |
| Module Type | 288 pin Load Reduced DIMM |
| Product Bus Type | PC4-19200 |
| Speed | DDR4-2400T |
| ECC | Yes |
| Component Rank | 4DRx4 |
| Cas Latency | CL17 |
| Voltage | 1.2 V |
| Warranty |






Reviews
There are no reviews yet.