SK Hynix Memory 64GB 2Rx4 PC4-2933Y DDR4 RAM – HMAA8GR7MJR4N-WM
$380.00
SK Hynix Memory 64GB 2Rx4 PC4-2933Y DDR4 RAM – HMAA8GR7MJR4N-WMTG is in stock and ready to ship today. Contact us now!
Additional information
| Manufacturer | SK Hynix |
|---|---|
| Part Number | HMAA8GR7MJR4N-WM |
| Product Mode | DDR4 SDRAM |
| Component Density | 64 GB |
| Memory Depth | 8 GB |
| Module Type | 288 pin Load Reduced DIMM |
| Product Bus Type | PC4-23466 |
| Speed | PC4-2933Y |
| ECC | Yes |
| Component Rank | 4DRx4 |
| Cas Latency | CL21 |
| Voltage | 1.2 V |
| Warranty |








Reviews
There are no reviews yet.